banker.ua
Відео
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2012 » Листопад » 20 » ОСІННІЙ КУБОК РАЙОНУ З ФУТБОЛУ "ПОЇХАВ" ДО ІВАНКОВА
20:33
ОСІННІЙ КУБОК РАЙОНУ З ФУТБОЛУ "ПОЇХАВ" ДО ІВАНКОВА

18 листопада 2012 рокуна центральному стадіоні Борщева відбувся фінальний матч осіннього кубка району з футболу, присвяченого пам’яті Володимира Шеремети. В двобої зустрілися чемпіон району Бурдяківський "Гірник" і команда Іванкова, основу якої склали футболісти МФСК "Скала".
   З самого початку гри ініціативою заволоділи гірники і вже на 5 хвилині відкрили рахунок.  Тільки на 15 хвилині  Олександр Кеня феноменальним ударом через себе і одночасно через воротаря  погасив їхню активність. Нічийний рахунок протримався недовго. Через 2 - 3 хвилини Володимир Павлюк виводить команду Іванкова вперед.
    По перерві більше атакували наші хлопці і накінець Андрій Трачук, який вже мав не одну змогу розписатися у воротах суперника, забиває курйозний гол. 3 : 1 повів Іванків. Гірники в додатковий час спромоглися лише відквитати один м’яч. Отже, 3 : 2 і осінній кубок "поїхав" до Іванкова, а Скала знову залишилася ні з чим.
Чому так сталося???

Категорія: Футбол | Переглядів: 878 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
3 валік
ще перед грою з Бурдяківцями нам повідомили що це скоріше за все остання гра наша таким складом в цьому сезоні.. як буде на наступний рік взагалі ніхто не знає.. На осінній кубок планів нема.. тому хто куда хоче може йти грати.. всьо.

4 dubchak
На наступній сесії селищної ради буду ініціювати обговорення питання про розвиток спорту і футболу, в тому числі в Скалі-Подільській

1 Валентин
Чому? Організація зі сторони Іванкова була просто відмінна + підтримана хорошим фінансуванням (куда без того зараз)

2 dubchak
Як стало відомо, спонсором Іванківської команди був голова ФГ "Айва" Ігор Малюта. Кожний футболіст за гру отримував по 100 гривень плюс компенсацію за проїзд. Шкода, що наші хлопці свою переможну серію матчів не змогли продемонструвати перед своїми вболівальниками