САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2016 » Вересень » 5 » МФСК "Скала" завершує Першість району перемогою
07:44
МФСК "Скала" завершує Першість району перемогою

4 вересня в ХІV турі Першості Борщівського району з МФСК «Скала» на виїзді зустрічався з командою с. Цигани. Це був останній матч сезону і кожна з команд прагнула перемоги. В першому таймі господарі поля взяли в облогу наші ворота, але ми витримали натиск суперника і пішли на перерву при рахунку 1 : 1. В другому таймі МФСК «Скала» провів ряд замін і гра вирівнялася. Наші нападники – Роман Бідулько і Валентин Павельчак, все частіше володіли м’ячем, ставлячи суперника в глухий кут. Таким чином швидка і комбінаційна гра в атаці помножена на боротьбу за м’яч в кожному конкретному епізоді, всіх без винятку істів, принесли нашій команді перемогу з рахунком - 3 : 4.

Тепер кілька тижнів можна зайнятися тренувальним процесом, позбутися випадкових людей і підсилити ряд позицій в команді. Ми цілий сезон відіграли без більш-менш кваліфікованого воротаря.

Р.S. Найближчі плани МФСК «Скала» - прийняти участь в районному осінньому Кубку.

Категорія: Футбол | Переглядів: 556 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 Кіса
Всім привіт! Може хтось в курсі, які плани на наступний рік щодо футболу у Скалі-Поділільській? Друга ліга району, чи може вже в першій будемо  грати?

2 dubchak
0
Зі слів селищного голови – Мирончука В. П. можу повідомити, що в сезоні 2017 року МФСК «Скала» буде заявлена для участі в Чемпіонаті Тернопільської області. Команда буде сформована з кращих футболістів команд громади – Скали-Подільської, Іванкова, Турильчого, Лосяча, Гуштина.