06:36
Клас є клас

«Скала-Айва» (Скала-Подільська) – «Нива» (Теребовля) – 1:9 (0:7)

27 вересня. Скала-Подільська. Селищний стадіон. 200 гл. +18 град

Арбітр – Андрій Федунець (Тернопіль), асистенти – Володимир Ясюченя (Тернопіль), Михайло Брик (Тернопіль).

Делегат-спостерігач – Олександр Найко (Тернопіль).

«Скала-Айва»: Прийдун (Звіжинський, 46), Атаманчук, Кеня, Вадовський, В. Павлюк (Войчишин, 46), С. Павлюк, Клапоущак, Тимощук, Чесник, Зубик, Ганджула.

«Нива»: Гарас (Кравчук, 46), Полянчук (Бодак, 46), Макогон, Ковалик-к, Ю. Никеруй, Сухецький, Р. Гаврилюк О. Никеруй (Червонецький, 46), Дзядикевич (Боженко, 46), І. Сороцький, Луцик (Штанкевич, 46).

Голи: Р. Луцик( 69), С. Дзядикевич (14, 23, 38), І. Сороцький (18), Р. Гаврилюк (32), С. Полянчук (35), О. Боженко (64), П. Макогон (70), А. Вадовський (75).

Попереджений: Р. Гаврилюк (58)

20 вересня, в останньому матчі 18-го туру першої обласної ліги ФК «Тернопіль-Педліцей» та «Скала-Айва» зі Скали-Подільської зіграли внічию – 1:1.

На старті матчу гості зуміли відзначитися. Центральний оборонець ліцеїстів Сергій Лис не зіграв як слід зі своїм гравцем і Владислав Тимощук відкрив рахунок у матчі (0:1). Господарі поля відігралися ближче до 20-ї хвилини. Ліберо ФК «Тернопіль-Педліцей» Юрій Савка потужно пробив з середньої відстані. Кіпер «Скали-Айви» Іван Звіжинський відбив м’яча перед собою, але тут як тут опинився Володимир Подлецький, який з близької відстані переправив м’яча у ворота (1:1).

Загалом, якщо в першому таймі незначну перевагу мали ліцеїсти, які створили кілька нагод, щоб відзначитися ще не одним голом, то після перерви вже більш гостро діяли гості. І лише не вдалі їх дії у завершальній стадії атак та вдала гра кіпера ФК «Тернопіль-Педліцей» Юрія Чуби не дозволила команді зі Скали-Подільської святкувати виїзну перемогу.

ФК «Тернопіль-Педліцей» – «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 1:1 (1:1)

20 вересня. Тернопіль. Стадіон «Педуніверситет». 100 гл. +19 град.

Арбітр: ВолодимирЯсюченя (Тернопіль), асистенти – Артем Карапетян (Тернопіль), Олег Бочач (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль).

ФК «Тернопіль-Педліцей»: Чуба, Савка, Лис, Шимчишин, Дорик (Нога, 76), Подлецький (Шевчук, 87), Волохатий-к, Романішин (Щебивовк, 52), Римар, Параїл, Дутчук.

«Скала-Айва»: Звіжинський, Клапоущак, Атаманчук, Черепій-5, Зубик, Войчишин, Тимощук, Чепесюк (Ганджула, 17), С. Павлюк, Чесник, Вадовський.

Голи: В. Тимощук (3), В. Подлецький (19).

Попереджений: М. Дорик (65).