Головна » 2015 » Листопад » 22 » З надією на відродження футболу в Скалі
08:24
З надією на відродження футболу в Скалі

Футбольний сезон фінішував

Завершальним акордом цьогорічного футбольного сезону став фінальний поєдинок осіннього кубка Борщівського району, присвяченого пам’яті Володимира Шеремети. Понад тисячу глядачів спостерігали за матчем, у якому зустрічалися команди сіл Шупарка та Вовківці. У складах обох команд виступали досвідчені виконавці, тому гра була цікавою і напруженною, — інформує веб-сторінка Борщівської РДА офіційного Інтернет-сайту ОДА. Перший тайм був повністю за шупарчанами, котрі двічі (Олег Оліяр та Василь Крочак) розписалися у воротах вовківчан. А вже у другому таймі команда з Вовківців знайшла свою гру, і на його початку Іван Плосконос поцілив у "дев’ятку" шупарського воротаря Петра Благого. Вовківчани продовжували атакувати і незабаром їх нападник був не за правилами атакований у штрафній суперника — пенальті. Проте м’яч після удару Івана Плосконоса пройшов вище воріт. До кінця гри рахунок так і не змінився. Отже, 2:1, і кубок району виборола команда села Шупарка. Переможці також отримали медалі, грамоти і комплект спортивних накидок. Фіналісти-вовківчани отримали м’яч, медалі і грамоти. Також було визначено кращого гравця фінального поєдинку, — ним став Василь Крочак. Потім відбулося нагородження переможців і призерів районного футбольного чемпіонату. Кубки, медалі, грамоти і футбольні м’ячі представникам команд Висічки, Іванкова і Мельниці-Подільської вручили виконуючий обов’язки начальника відділу РДА у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Микола Твориш та директор КП ФСТ "Колос" Сергій Пилип. Були відзначені також призами кращий воротар — Андрій Прийдун та кращий півзахисник — Олександр Кеня, обоє з Іванкова. Кращим захисником було визнано Максима Щерб’яка з Мельниці-Подільської. Відзнаку кращий нападник отримав Василь Гуменюк з команди Висічки. А найкращим гравцем всього чемпіонату став Віталій Михальчук з команди-переможця. Такою мажорною нотою завершився футбольний районний сезон 2015 року.