banker.ua
Відео
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2013 » Серпень » 1 » в перенесеному поєдинку мфск "скала " впевнено виграє
08:02
в перенесеному поєдинку мфск "скала " впевнено виграє

31 липня 2013 року  в 13 турі першості району з футболу МФСК "Скала" на своєму полі впевпено виграв в команди  Худиківців з рахунком - 6 : 2.
Вболівальники подивились два різні тайми. В першій половині гри була беззаперечна перевага нашої команди. Вдавалося практично все. Вишукані комбінації закінчувалися обстрілом  воріт гостей, чотири з яких досягли мети. Голи за нашу команду забивали: Володимир Альбертович (дубль), Павло Денькович і Олександр Кеня.
   Після перерви гра змінилася. В нашій команді відбулися численні заміни, а гості не думали здаватися на милість господарів і добре налаштувалися на подальшу гру. Тепер вони на кожну атаку господарів відповідали своєю, тому другий тайм закінчився з рахунком 2 : 2. За МФСК "Скала" голи забивали: Олег Крупа та Андрій Галяс, якого дозаявили після першого кола першості.
   Як на будній день, вболівальників на стадіоні було багато і вони отримали справжню насолоду  від футбольного поєдинку

Категорія: Футбол | Переглядів: 729 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0