Субота, 21.10.2017, 01:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
НАШЕ ОПИТУВАННЯ
ЧИ ПІДТРИМУЄТЕ ВИ ІДЕЮ ВІДНОВЛЕННЯ ДЛЯ СКАЛИ-ПОДІЛЬСЬКОЇ СТАТУСУ МІСТА?
Всього відповідей: 39
ФОРМА ВХОДУ
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Фото дня
Годинник
КАЛЕНДАР
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Календар подій
Календар України
Курс валют
курс валют в Украине сегодня
banker.ua
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2015 » Червень » 19 » Спортивні змагання до Дня молоді
15:12
Спортивні змагання до Дня молоді

27 червня

10 година - настільний теніс (чоловіки; рейтинговий турнір). Місце змагань - спортзал ЗОШ І - ІІ ступенів (Городок). 

28 червня

10 година - крос (5,1 км; чоловіки і жінки). Старт від  ЗОШ І - ІІІ ступенів (центр містечка);

11 година - волейбол. Місце змагань - спортзал ЗОШ І - ІІІ ступенів (центр містечка);

11 година - міні-футбол (команда на полі з 5 гравців). Місце змагань - стадіон біля ЗОШ І - ІІ ступенів (городок).

Примітка. Реєстрація команд і учасників змагань проводиться  за 10 хвилин до їх початку. Нагородження переможців змагань відбудеться 28 червня з 19 години під час концерту на майдані біля ЗОШ І - ІІІ ступенів (центр селища).


27 червня в спортзалі ЗОШ І - ІІ ступенів відбулося свято настільного тенісу нашого містечка. В четвертому рейтинговому турнірі серед чоловіків місця розподілилися таким чином:                     

1. Федоришин Сергій

2. Ющишин Олександр

3. Кульчицький Сергій

4. Скавронський Михайло

5. Дубчак Олександр

6. Степований Володимир

7. Кобля Михайло

8. Кобля Андрій 

9. Баландюк Віктор

Рейтинг тенісистів Скали-Подільської станом на 28 червня

Місце Прізвище та ім'я 2013 р. 2014 р. 2015 р. Всього балів
1 Федоришин Сергій 13 20 9 42
2 Дубчак Олександр 14 22 5 41
3 Кульчицький Сергій 8 18 7 33
4 Ющишин Олександр 11 9 8 28
5 Альбертович Волод. 9 15 - 24
6 Скавронський Мих. 7 10 6 23
7 Степований Волод. 4 8 4 16
8 Коритко Ігор 5 11 - 16
9 Кобля Михайло 3 9 3 15
10 Кульчицький Влад. 12 - - 12
11 Татаров Олександр 10 - - 10
12 Ундерко Леонід - 6 - 6
13 Бандура Василь 6 - - 6
14 Кавалєр Іванна - 4 - 4
15 Кобля Андрій - 1 2 3
16 Дорож Тарас 2 - - 2
17 Баландюк Віктор - - 1 1
18 Дорож Анатолій 1 - - 1

В турнірі серед дітей призові місця вибороли:

1 місце - Антонюк Андрій

2 місце - Яценко Василь

3 місце - Кобля Олександр


Крос (5,1 км)

1 місце - Клапоущак Ігор (20хв 59 с. - навий рекорд)

2 місце - Стасюк Віталій

3 місце - Чорний Юрій, Яловіца Євген


Волейбол

1 місце - Скала-Подільська (Вараниця Ігор, Гнатів Володимир, Хльовпик Микола, Вараниця Ярослав, Монастирський Сергій, Лукашів Іван)

2 місце - П'ятничани

3 місце - Гуштин


Міні-футбол

Кваліфікація: ЗОШ І - ІІ ст. - Дитячий парк  -  4 :1

                         ЗОШ І - ІІ ст.- "Баварія" Бережани  -  0 : 5

Півфінали: "Winner" Скала-П. "Топ-спін" Скала-П.  -  0 : 2

                     "Збруч " Скала-П. - "Баварія" Бережани  -  2 :1

Матч за 3 місце: "Баварія" Бережани - "Winner" Скала-П. -  6 : 1

Фінал: "Збруч" Скала-П. - "Топ-спін" Скала-П.  -  3 : 0

"Збруч" Скала-Подільська - 1 місце

Склад команди: Звіжинський Іван, Альбертович Володимир, Трачук Андрій, Клапоущак Ігор, ?, ?

"Топ-спін" Скала-Подільська - 2 місце

"Баварія" Бережани - 3 місце 


Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 638 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: