21 Човник Владислав 2003
22 Шкварок Андрій 2000
23 Яковець Павло 1994
24 Пакуляк Тарас 1999

Календар ігор Першості району з футболу на 2016 рік. ІІ група (Борщівська зона) за участю МФСК "Скала" (І коло)

VІІ 17. 07 МФСК "Скала" - Цигани 3 :2

На Борщівщині перша українська футбольна команда була створена в Скалі-Подільській у 1910 році товариством «Січ» і носила назву «Скала». Футбол (тоді галичани називали його «копанка», «копаний м’яч») став улюбленим видом спорту і серед скаличан. Цілі гурти хлопчаків і дівчат, а в неділі і свята – і поважних господарів,- спішили на леваду, де мірялись силами «Скала» і один з польських клубів.

Ігор Скочеляс, «За вільний край», 1992 рік.

5 червня 2016 року після тривалої перерви МФСК «Скала» стартував в Першості Борщівського району з футболу в другій групі (Борщівська зона). Молода команда ( грали двоє учнів 7 класу) старалася чинити опір більш досвідченій команді з Гуштина, але програли 2 : 6. Трагедії з цієї поразки ніхто не робить. Головне - в короткий час організувати команду (призначити тренера, попрацювати зі складом команди, підсиливши його в другому колі, організувати тренувальний процес, купити форму, подбати про впорядкування «стадіону», виїзд команди на матчі, вчасну виплату преміальних і так далі). А вже в наступному році можна перед командою ставити турнірне завдання, щоб через 3 – 4 роки вийти на обласний чемпіонат. На 2016 рік бюджет команди становить  приблизно 25 тис. грн.

Олександр Дубчак

Р. S. Команда дякує підприємцю Іванкова – Малюті Ігорю Михайловичу за приведення футбольного поля в належний стан (косіння трави).

12 червня 2016 року в другому турі Першості Борщівського району з футболу МФСК "Скала" на виїзді зустрівся з командою Лосяча і зазнав поразки з рахунком 3 : 5. Цього разу наша команда грала більш оптимальним складом і на рівних боролася з господарями, але прикрі помилки воротаря не дали змоги заробити перші залікові очки.

19 червня 2016 року в третьому турі Першості району з футболу МФСК" Скала" на своєму полі приймала одну з  найсильніших команд другої групи - Стрілківці. Тільки під завісу першого тайму досвід дався взнаки і гості забили два голи. Після перерви команди ще по одному разу обмінялися голами. В підсумку 1 : 3 на користь гостей. Було видно неозброєним оком як гра нашої команди змінилася в кращий бік і стала більш організованою.

26 червня 2016 року в четвертому турі Першості району з футболу (друга група) МФСК" Скала" на виїзді зустрівся з командою с. Глибочок і поступився з рахунком 0 : 6. Головний суддя матчу (житель даного села) "свистів" в один бік і показав дві червоні карточки нашим гравцям. Аргументація цих вилучень була просто смішною і переконала нас в тому, що долю поєдинків на футбольному полі дуже часто вирішує зацікавлений, некваліфікований суддя.

3 липня 2016 року в 5 турі Першості району з футболу (друга група) МФСК "Скала" на своєму полі приймав одного з лідерів групи команду с. Шупарка. Ми вперше  першими відкрили рахунок в грі; вперше виграли перший тайм - 1 : 0; перший раз за гру забили 4 м'ячі і незважаючи на це "Скала" мінімально програла - 4 : 5. Причинами поразки є низька дисциплінованість гравців, внаслідок чого отримали пенальку і гол в свої ворота, а зголом і вилучення та чергова прикра помилка воротаря. Позитивним моментом є те, що команда залишившись в десятьох проявила характер і зуміла видіграти два м’ячі. Вірю, що хлопці на правильному шляху і перемоги до команди обов’язково прийдуть.

Кошторис МФСК «Скала» Скала-Подільська на одну гру ∕ сезон 2016 р.