САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2017 » Травень » 9 » Нова перемога МФК "Скала-Айва"
07:19
Нова перемога МФК "Скала-Айва"

Команда нашої громади МФК «Скала-Айва» в черговому турі обіграла ФК «Трибухівці» Бучацького району з рахунком 4:2.
В першому таймі команди розійшлися мирно за рахунком 1:1. Автогол у ворота суперника - на 15 хвилині; та на 20 хвилині господарі зрівняли рахунок.
У другому таймі після перерви наша команда перехопила ініціативу і Владислав Тимощук вивів команду вперед, але незабаром через 2 хв. після забитого гола суперник зрівняв рахунок. На 75 хвилині Павло Чеснік вивів нашу команду вперед, а за 5 хв. до кінця матчу Владислав Тимощук вдруге вразив ворота Трибухівців, чим поставив крапку у даному матчі.
Селищний голова Віктор Мирончук по телефону привітав команду –переможницю та побажав успіхів у подальшому футбольному протистоянні.

Офіційний сайт Скала-Подільської селищної територіальної громади

7 травня відбулися чергової матчі чемпіонату Тернопільської області з футболу в першій лізі:

ФК «Трибухівці» – МФК «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 2:4 (І. Крушельницький, 29, І. Кістяник, 62 – М. Юристий, 22, автогол, В. Тимощук, 60, 83, П. Чесник, 77);

ФК «Збараж» – ФК «Шумськ» – 1:1 (Р. Мадай, 54 – В. Бабін, 90);

ФК «Скалат» – «Тривалети» (Бонівка, Кременецький район) – 1:1 (О. Тихоліз, 10, С. Дмитрук, 87).