banker.ua
Відео
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2014 » Квітень » 13 » МФСК "Скала" припиняє боротьбу за весняний кубок району
21:53
МФСК "Скала" припиняє боротьбу за весняний кубок району

13 квітня  2014 року на міському стадіоні відбулося відкриття футбольного сезону 2014 року матчем весняного кубка району. МФСК "Скала" приймав серйозного суперника - команду с. Висічки. На полі в складі нашої коианди всі знайомі обличчя крім, Романа Гончара. Правда, не було кількох хлопців, які б підсилили гру команди. Перший тайм МФСК "Скала" більше контролював м'яч, але відкрили рахунок гості. Після перерви гра проходила у взаємних атаках з багатьма небезпечними моментами. Цього дня фортуна була на нашому боці і швидкий Павло Денькович, а згодом і Андрій Трачук принесли нам перемогу з рахунком - 2 : 1. Окремо слід сказати про впевнену гру нашого воротаря Михайла Шепітка і коротку лаву запасних в нашій команді. Ми не побачили жодної заміни, тому з осторогою дивимось в майбутній сезон. А в другий тур проходить команда с. Висічки, яка в домашньому поєдинку перемогла з більшим рахунком - 4 : 0.

P.S. 18 травня у фіналі команда с. Висічки з рахунком 1 : 0 виграли в команди с. Вовківців і завоювали весняний кубок у сезоні 2014 року.

Категорія: Футбол | Переглядів: 655 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0