САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2016 » Липень » 25 » МФСК "Скала": ІІ коло
20:09
МФСК "Скала": ІІ коло

Склад команди МФСК "Скала" на друге коло Першості Борщівського району з футболу (друга група)

25 Журба Віталій 2003

Календар ігор Першості району з футболу за участю МФСК "Скала". ІІ група (Боршівська зонв), ІІ коло

VII 4. 09 Цигани - МФСК "Скала" 3 : 4

24 липня 2016 року МФСК «Скала» змагався на «два фронти». В першій половині дня наш клуб прийняв участь в XXVI районній спартакіаді Борщівщини з міні-футболу, який проходив за кубковою системою (формат гри – два тайми по 10 хвилин). В першому турі жереб звів «Скалу» з командою с. Іване-Пусте. Наші хлопці домінували на майданчику і перемогли 2 : 0. В другому турі сліпий жереб «подарував» нам у суперники діючого чемпіона району - команду с.Висічки, якій ми поступилися 0 : 2.

А вже  о 18 годині на стадіоні с Бурдяківці МФСК «Скала» у 8 турі Першості району (друга група) зустрівся з командою с. Гуштин. В першому таймі наші хлопці створили більше моментів біля воріт суперника, але жодної вигоди з цього так і не мали. Після перерви небезпечні моменти почали частіше виникати біля наших воріт і за 15 хвилин до закінчення гри номінальні господарі забивають гол, який як виявилося, став переможний . В підсумку при рівній грі МФСК «Скала» програв з рахунком 0 : 1. Ще раз переконалися, що слід зважати на народну мудрість і за двома зайцями ніколи не ганятися.

Окремо хочеться сказати про сільський стадіон. Минулого року команда Бурдяківців змагалася на обласному рівні і виборола високе 3 місце. Цього року село команди не має, але стадіон в прекрасному стані. Для вболівальників є п’ять рядів лавок, накритих навісом від дощу, ідеальний трав’яний газон поля, бігові доріжки і т. д. По-доброму заздриш любителям спорту с. Бурдяківці.

31 липня в 9 турі Першості Борщівського району з футболу МФСК «Скала» на своєму полі приймав команду с. Лосяч. Зразу скажу, що позитивних емоцій дана гра вболівальникам не подарувала. Хлопці з Лосяча приїхали до Скали в гарному настрої, адже в них було свято – День села і з перших хвилин матчу почали насідати на наші ворота. На 10 хвилині гості вже вели з рахунком 3 : 0. Тільки після цього наша команда «прокинулася» й почала організовувати свої атаки. Кінцівка першого тайму пройшла при повній перевазі Скали, але м’яч вперто не хотів залітати у ворота, потрапляв то в штангу то в перекладину.

Друга половина гри пройшла у рівній боротьбі й Роман Бідулько забив гол престижу. Вболівальники висловили своє фе головному судді матчу, адже два перші м’ячі зараховані ним були забиті не за правилами, в вони і вирішили долю гри. Отже в підсумку 1 : 5 і команда Лосяча робить собі подарунок до Дня села.

7 серпня МФСК «Скала» в 10 турі Першості Борщівського району з футболу грав на виїзді в Стрілківцях. Проблеми почалися з самого початку:

а) за ледве знайшли транспорт для поїздки на матч;

б) «Скала» грала експериментальним складом (відсутні: воротар, всі захисники і капітан команди);

в) прийшлось перекроїти раніше награні схеми.

Хлопці трималися до середини другого тайму (поточний рахунок  був 1 : 2), але на весь матч сил та концентрації уваги не вистачило. Таким чином результат – 5 : 1 на користь господарів.

14 серпня в 11 турі Першості Борщівського району з футболу МФСК "Скала" на своєму полі приймав команду с. Глибочка і поступився з рахункаи 2 : 3. Дану гру можна назвати матчем невмкористаних можливостей, адже реалізуй половину можливостей забити м'яч в чужі ворота і перемога була б за нашою командою. Молодій команді ще  явно бракує солідності, холоднокровності, майстерності.

21 серпня в 12 турі Першості Борщівського району з футболу МФСК "Скала" не виїхав на гру у Шупарку. Причиною стала байдужість людинм, якій доручмли очолити команду в рік її становлення. Таким чином нашій команді зараховано технічну поразку з рахунком 0 : 3 і знято три залікові очки.

Категорія: Футбол | Переглядів: 728 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0