banker.ua
Відео
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2016 » Серпень » 30 » МФСК "Скала" до Дня селища дарує нам перемогу з великим рахунком
06:28
МФСК "Скала" до Дня селища дарує нам перемогу з великим рахунком

28 серпня в ХІІІ турі Першості Борщівського району з футболу МФСК "Скала" вдома приймав команду с. Верхняківці. Наші хлопці вийшли добре налаштовані на гру, адже в День селища вболівальників влаштовувала тільки перемога. Спочатку вдалося забити швмдкий гол і захопити ініціативу в поєдинку. Перший тайм Скала, домінуючи на полі, виграє - 3 : 0. Після перерви наші хлопці не зразу увійшли в гру, пропустили гол і почали помилятися. Але через 10 хвилин знову взяли м'яч під свій контроль, почали плести мереживо цікавих атак і подарували своїм вболівальникам першу в історії відродженого клубу перемогу з великим рахунком.

Р. S. До честі команди слід віднести і те, що вони з власної ініціативи після гри прибрали  від сміття стадіон.

Категорія: Футбол | Переглядів: 518 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0