banker.ua
Відео
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2013 » Травень » 19 » МФСК "СКАЛА" ДЕКЛАСУЄ МИНУЛОРІЧНОГО ЧЕМПІОНА РАЙОНУ
20:32
МФСК "СКАЛА" ДЕКЛАСУЄ МИНУЛОРІЧНОГО ЧЕМПІОНА РАЙОНУ

Герой матчу - Андрій Трачук,
 який сьогодні забив супернику п’ять м’ячів!

19 травня 2013 року в третьому турі Першості Борщівського району з футболу МФСК "Скала" розгромив минулорічного чемпіона - бурдяківського "Гірника" - з рахунком 8:1!
   Позитивний рахунок гри було зроблено вже в першому таймі. Швидкі атаки "Скали" легко пронизували захист суперника і завершувалися красивими голами. Олександр Чепесюк, Павло Денькович і Андрій Трачук ще до перерви зробили рахунок 5:0!
  Другий тайм проходив більш спокійно, але знову під контролем нашої команди. Завдяки сольним проходам Андрія Трачука і Олександра Кені воротарю суперників довелось ще тричі виймати м’яча із сітки.
   Насторожує лиш те, що втретє, під кінець поєдинків захист нашої команди грає неуважно і команда пропускає небажані голи.
    Однак, сьогодні вболівальники "Скали" отримали масу позитивних емоцій, за що ми дуже вдячні улюбленій команді!!!
Категорія: Футбол | Переглядів: 676 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0