banker.ua
Відео
НАША КНОПКА
САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2017 » Травень » 27 » Після поразки, переконлива перемога МФК "Скала-Айва"
23:42
Після поразки, переконлива перемога МФК "Скала-Айва"

У Теребовлі в продовжені 5-го туру чемпіонату Тернопільської області в першій лізі місцева «Нива» з великим рахунком перемогла команду «Скала-Айва» зі Скали-Подільської – 6:0.

Незважаючи на розгромний рахунок, матч для досвідчених теребовлянців видався доволі складним. Чого вартий той факт, що протягом перших 45-ти хвилин гості зуміли втримати ворота на замку. Так, господарі контролювали м’яча, намагалися грати комбінаційно, але м’яч вперто не йшов у ворота «Скали-Айва». Більше того, наприкінці першого тайму саме гості могли двічі відзначитися, але їх забракло фарту.
Головному тренеру «Ниви» Ігорю Яворському після перерви довелося внести змінити в склад, випустивши свою найгрізнішу зброю – забивного форварда Олександра Боженка. І заміна спрацювала! Сашко зумів забити перших два голи своєї команди. А в компенсований час збільшив свій гольовий доробок до хет-трику. Загалом теребовлянці свої голи забивали на різний смак, але більшість з них були наслідок флангових атак з наступними подачами у штрафний майданчик суперника

«Нива»: Северин, Бодак, Макогон, Цьона, Ю. Никеруй-к, Гарібян (Боженко, 46), Штанкевич (Ковалик, 46), В. Сороцький (Гаврилюк, 68), О. Никеруй, Куріцький, І. Сороцький.

«Скала-Айва»: Нікольчук, Клапущак (Якимишин, 82), Кеня-к, Чесник (Магульський, 82), Тимощук, Плосконіс (Альбертович, 87), Павлюк (Словінський, 86), Зубик, Ганджула, Атаманчук, Черепій.

Голи: О. Боженко (60, 61, 90+3), С. Куріцький (67), В. Бодак (80), І. Сороцький (90+1).

"Скала-Айва" зі Скали-Подільської після великої поразки у попередньому турі від теребовлянської "Ниви" (0:6), зуміла, 27 травня, в першому матчі 6-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу в першій лізі взяти переконливий реванш, завдавши поразки молодій команді ФК "Тернопіль-Педліцей" - 6:1.

Долю матчу було вирішено вже в першому тайму, в якому господарі поля зуміли відзначитися чотирма м’ячами, не пропустивши в свої ворота жодного. Основним фундатором перемоги став нападник "Скали-Айви" Іван Плосконіс, який з інтервалом у сім хвилин зумів забити два голи.

"Скала-Айва" (Скала-Подільська) – ФК "Тернопіль-Педліцей" – 6:1 (4:0)

27 травня. Скала-Подільська. Селищний стадіон. 200 гл. +20 град.

"Скала-Айва": Нікольчук, Клапоущак (Якимишин, 66), Кеня-к, Чесник (Словінський, 58), Тимощук, Плосконіс (Кліщ, 79), Павлюк, Зубик, Ганджула, Атаманчук (Дикий,62), Черепій.

ФК "Тернопіль-Педліцей": Коноба, Савка, Федак (Березовський, 75), Шимчишин, Римар (Гром’як, 77), Щебивовк (Лебідь, 46), Параїл, В. Івегеш, Томич (Грошко, 46), Роман (Пророчук, 46), Волохатий-к (Подлецький, 67).

Голи: І. Плосконіс (6 ,13), О. Кеня (26), І. Клапоущак (36), Р. Черепій (65), В. Подлецький (90), В. Тимощук (90+2, з пен.).

Попереджені: С. Римар (25), Р. Черепій (40), Ю. Савка (88), Д. Якимишин (90+2), В. Березовський (90+3).

Джерело: ФФТО

В перерві футбольного матчу ФФ Тернопільської області проводився конкурс на кращого жонглювальника з м’ячом. Переможцем став учень 5 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ст. Артем Лукаш, який підбив мяч 61 раз.

28 травня стартував Чемпіонат Борщівського району з футболу, в якому беруть участь 20 команд. Вони за територіальним принципом розбиті на дві зони – «північну» і «південну» по 10 команд в кожній. В першому турі Північної зони МФК "Скала" поступився ФК "Сков’ятин" з рахунком 1:3. Матч відбувся в Іванкові.

Переглядів: 701 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0