САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2016 » Липень » 11 » Є перша перемога МФСК "Скала"!
09:32
Є перша перемога МФСК "Скала"!

В 6 турі Першості Борщівського району з футболу по другій групі МФСК «Скала» грав на виїзді у Верняківцях без чотирьох гравців основного складу (хлопці пропускали матч з об’єктивних причин). Наша команда на сільському футбольному полі, якість якого бажала б бути кращою, виглядала досить симпатично, адже вперше в сезоні одягла придбану форму – синя з білими вставками. Такі кольори є на прапорі нашого містечка. В першому таймі на майданчику точилася приблизно рівна гра, яка закінчилася миром - 3 : 3. По перерві господарі «підсіли» і наша команда перехватила ініціативу. В центрі поля активно комбінували Микола Волощук і Валентин Павельчак, а в атаці успішно грав Роман Бідулько. Не було жодних претензій до воротаря –  Дениса Тимовського, який рятував команду кілька разів. За 20 хвилин до закінчення гри на поле вийшов Ігор Сафроняк, який в свої неповні 13 років грав на рівні з дорослими. В підсумку маємо заслужену перемогу з рохунком 3 : 6. А в цілому команда, якій ще не має два місяці з дня відродження, рухається в правильному напрямку і прогресує від гри до гри.

Категорія: Футбол | Переглядів: 584 | Додав: dubchak | Рейтинг: 0.0/0