САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2012 » Серпень » 5 » ЧЕРГОВА НЕВДАЧА СКАЛЕЧАН
20:40
ЧЕРГОВА НЕВДАЧА СКАЛЕЧАН

У неділю, 05 серпня 2012 року відбувся матч чергового туру чемпіонату Борщівського району з футболу, в якому гостями на селищному стадіоні були футболісти с. Пилипче. На жаль, скалечани вкотре продемонстрували бліду та надто примітивну гру яка закінчилася перемогою гостей з рахунком 1 : 2. Хоча все розпочиналося дуже добре. У перші  хвилини матчу наша команда почала активно атакувати ворота гостей. У початкові 10 хв. було подано три кутових та завдано три удари по воротах суперника. І невдовзі активність господарів була винагороджена голом у ворота гостей. Стрімка атака по лівому флангу, всі чекали передачі від нападника, а той несподівано пробив по воротах! Гол!!! Автором першого і, на превеликий жаль, єдиного голу нашої команди став Олег КрупаА далі почалося дивне та дещо незрозуміле! Буквально через хвилину гості зрівняли рахунок. Помилився наш захисних : у простій ситуації в межах карного майданчика віддав пас нападнику гостей і - гол. Невдовзі вчергове помилилися наші гравці : створюючи штучне положення поза грою,  не усі вийшли вперед і випустили на "побачення" з нашим воротарем гравця команди Пилипче - 1 : 2! Так і закінчився перший тайм.

А у другому таймі, незважаючи на позиційну перевагу господарів, гості змогли втримати переможний рахунок. Спеціально не вказую прізвищ гравців, через помилки яких наша команда пропустила два голи, вони і самі себе картають за це. Насторожує інше : відсутність морально- вольових якостей у наших футболістів. Це питання - до тренера і до самих хлопців. Футбол - це не тільки набір тактико-технічних елементів, а й боротьба характерів, в якій треба проявити командний дух і волю до перемоги. Маємо надію, що в наступному матчі ми це все побачимо.

Категорія: Футбол | Переглядів: 838 | Додав: dorozch | Рейтинг: 0.0/0