САЙТИ СКАЛИ-ПОД.
Головна » 2017 » Квітень » 27 » 30 квітня - відкриття футбольного сезону в Скалі-Подільській
15:04
30 квітня - відкриття футбольного сезону в Скалі-Подільській

У неділю, 23 квітня,на Тернопільщині стартував чемпіонат області з футболу у Першій лізі, де участь беруть 11 команд.
sports.te.ua

30 квітня 2017 року в другому турі Чемпіонату Тернопільської області з футболу в Першій лізі МФК «Скала-Айва» на своєму майданчику приймав ФК «Шумськ». Незважаючи на дощову погоду, на стадіоні зібралося кілька сотень шанувальників, які засумували вже за «великим футболом».

З вини гостей гра розпочалася з півторагодинним запізненням. Перших 15 хвилин гості переважали і мали шанс забити гол, але надійно зіграв наш воротар. Надалі ситуація на полі вирівнялася, а наші швидкі нападники все частіше почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. В одній з таких атак наша «ракета» - Іван Плосконіс забиває важливий мяч. Незабаром через очевидну помилку воротаря Роман Черепій подвоює рахунок. Гості кинулися відігруватися і ближче до перерви їх гравець на правому фланзі по черзі обійшов трьох наших хлопців та зробив прострільну передачу, яку ніхто не замкнув.

В другому таймі наша команда впевнено вела гру: захисники грамотно розпасовували мяча, закидаючи його у вільні зони нападникам. Саме такою передачею скористався Іван і ще раз продемонстрував свою швидкість, зробивши дубль. Тепер все стало зрозумілим – МФК «Скала-Айва» записує до свого активу першу перемогу. Так і сталося. Фінальний свисток судді зафіксував рахунок 3 : 0 на користь нашої команди. Свято футболу вдалося.

У першій лізі 30 квітня команди  зіграли вже матчі другого туру:

ФК «Копичинці» – ФК «Збараж» – 2:1

ФК «Скалат» – «Збруч» (Підволочиськ) – 0:6

«Тривалети» (Кременецький район) – ФК «Трибухівці» (Бучацький район) – 3:0.

МФК «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – ФК «Шумськ» – 3:0 (І. Плосконіс, 39, 76, Р. Черепій, 44).